Yeni Bihter Farah Zeynep Abdullah ve Hande Ataizi Arasında Yaşanan Gerginliğin Detayları Ortaya Çıktı

Bihter filminde Biher’i canlandıran Farah Zeynep Abdullah ve Firdevs Hanım’ı canlandıran Hande Ataizi arasında gerginlik yaşandığı konuşuluyor son günlerde. Hande Ataizi, yaptığı açıklamalarla tartışma yaşandığı iddialarını güçlendirirken; Acun Medya’dan Umut Ünver dikkat çeken iddialar attı ortaya. Detaylar…

Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Hande Ataizi ve Osman Sonant gibi isimlerin rol aldığı Biher filmini hepimiz merakla bekliyoruz.

Bekliyoruz beklemesine ama geçtiğimiz günlerde ortaya atılan bir gerginlik iddiası filmin önüne geçti…

İddialara göre Farah Zeynep Abdullah ile Firdevs Yöreoğlu’nu canlandıran Hande Ataizi arasında gerginlik yaşandı.

Gerginlik iddialarıyla ilgili konuşan Hande Ataizi’nin şu sözleri imalı bulunmuş ve hatta tartışma iddialarını da güçlendirmişti; belki hatırlarsınız.

‘Onun için negatif şeyler söyleyip konuyu başka yere getirmenin bir anlamı yok. Herkes herkesi biliyor… Ne diyeyim ki, yorum yok… Güzel bir film yaptık. Tabii ki Camdaki Kız gibi bir ekibi bulmak çok zor… Biz hâlâ WhatsApp grubunda birbirimizle yazışmaya ve görüşmeye devam ediyoruz…”

TV8’den Umut Ünver, ‘Tartışma gibi bir şey yaşanmadı. İşle alakalı bir şey olmuştur olduysa. Kişisel bir şey yaşanmadı. Benim kimseyle bir problemim yok’ açıklaması yapan Hande Ataizi ve Farah Zeynep Abdullah gerginliği hakkında birtakım iddialar attı ortaya.

Umut Ünver’in iddiaları ne? derseniz… Hemen detayları verelim:

‘Farah Zeynep Abdullah sette herkesle kavgalıydı.

Kendisi senaryoya müdahale ediyor, ‘Ben bunu oynamam’ diyerek setin 2 saat kadar durmasına neden oluyordu. 

Abdullah, Hande Ataizi ile sahnelerinde pas vermiyordu. Hande bunu dile getirdiğinde kıyamet koptu. Set durma noktasına geldi.

Film bitince tüm ekip Farah Zeynep’i engelledi.’

Kaynak: Umut Ünver

2. Sayfa

Bunlar henüz birer iddia ancak ikili arasında da bir gerginlik var gibi duruyor…

Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx