Vivo S18 ve S18 Pro tasarımı sızdı, S18e de yolda

Haziran ayında Vivo, üç modelden oluşan Vivo S17 serisini tanıttı: Vivo S17e, Vivo S17 ve Vivo S17 Pro. Şimdi ise markanın bu üç telefonun halef modelleri üzerinde çalıştığı söyleniyor. Yakın zamanda bir sızıntıda, Duyumcu Digital Chat Station, S18 serisinin tasarımı hakkında detaylar paylaştı. Ayrıca, S18 Pro’nun kamera özelliklerini de sızdırdı.

Vivo S18 serisi, iQOO Neo 9 ve Neo 9 Pro akıllı telefonlarının Aralık ayında Çin’de piyasaya sürülmesi beklenirken, bu hafta başında DCS tarafından paylaşılan bir şema ile tasarımlarını ortaya koydu. Duyumcu, benzer bir görseli Weibo’da yeni bir paylaşımda tekrar paylaştı ve Aralık ayında Çin’de beklenen Vivo S18’in de çok benzer bir tasarıma sahip olacağını iddia etti.

Vivo S18 ve S18 Pro tasarımı sızdı, S18e de yolda

iQOO Neo 9 serisi düz bir ekrana sahip olacakken, S18 ve S18 Pro’nun kavisli kenarlı OLED ekranlarla gelmesi muhtemel. Arka kamera modülünde de bazı farklılıklar olabilir, çünkü S18 serisinde Neo 9 serisinde olması muhtemel olmayan bir telefoto kamera bulunacak.

Sızıntı, Vivo S18’in Snapdragon 7 Gen 3 yonga setine sahip olacağını, Pro varyantının ise Dimensity 9200 Plus yonga seti ile donatılacağını tekrarlıyor. Her iki telefonun da 80W hızlı şarj desteğiyle 5,000mAh bataryaya sahip olması bekleniyor.

Her iki telefon da OIS destekli 50 megapiksel ana kameraya sahip olacak. Pro model, ana kamera olarak Sony IMX920 lensi kullanacak, ancak standart modelin aynı ana kameraya sahip olup olmayacağı belirsiz. Pro modelin kamera modülünün 50 megapiksel ultra geniş lens ve bir telefoto kamera içermesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx