Rol arkadaşından gizlice çocuk sahibi olduğu iddia edilmişti! Ünlü oyuncu sessizliğini bozdu

‘Grinin Elli Tonu’ filminde canlandırdığı Christian Grey karakteri ile dünya çapında şöhrete kavuşan 41 yaşındaki İrlandalı aktör Jamie Dornan’ın, yapımdaki rol arkadaşı Dakota Johnson ile gizlice aşk yaşadığı ve hatta kimseye söylemedikleri bir çocuk sahibi oldukları iddia edilmişti.

Amelia Warner ile 2013’te dünyaevine giren ve üç çocuk sahibi olan Dornan, uzun süredir Chris Martin ile aşk yaşayan Johnson ile gizli bir birliktelikleri olduğu yönündeki söylentilerle ilgili sessizliğini bozdu.

“HAYRANLARIMIN ETRAFINA DUVARLAR ÖRMEYE ÇALIŞTIM”

The Independent’a konuşan ünlü isim, iddiaların doğru olmadığını söyleyerek; şu ifadeleri kullandı:

Hayranlarımın etrafına duvarlar örmeye çalıştım, özel hayatımın içine girmelerini engellemeye çalıştım. Genellikle bu konuda iyiyim, iddiaların beni ya da daha da önemlisi ailemi etkilemesine izin vermiyorum. Böyle iddiaları ne kadar engelleyebilirsem, ailem için o kadar iyi. Ancak ailece etkilendiğimiz durumlar da yaşadım. Beni saplantılı bir şekilde takip eden bir hayranım, çocuklarım da buradayken evime kadar geldi. Korkutucu bir durumdu.

“FOTOĞRAFIMIN ÇEKİLMESİNDEN NEFRET EDİYORUM”

Öte yandan oyunculuğa başlamadan önce modellik yapan Dornan, geçtiğimiz günlerde aldığı yüksek ücretlere rağmen bu işi yapmaktan nefret ettiğini açıklamıştı.

“Fotoğrafımın çekilmesinden nefret ediyorum” diyen yakışıklı oyuncu, “10 yılımı insanların fotoğrafımı çekmesi için para alarak geçirdim. Eğer kendinize bunun nedenini sorgulama izni verirseniz, yandınız demektir. Sadece kabullenin. Her ne sebeple olursa olsun, fotoğrafınızı çekmek istiyorlar. Kabullenin, eğlenin, tadını çıkarın. Birçok açıdan nefret etmeme rağmen ben de öyle yaptım” şeklinde konuşmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx