Cümle Aleme Göbek Attıran Türk Müzisyen INJI, Yepyeni Bir Tartışmanın Start’ını Verdi!

‘Bellydancing’ şarkısıyla müzik sektörüne bomba gibi bir giriş yapan ve cümle aleme de öyle ya da böyle göbek attırtmayı başaran INJI, sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. Detaylar ?

TikTok müzik dünyasının yükselen yıldızlarını keşfetmek için önemli bir platform haline geldi ve biz birkaç ay önce yetenekli müzisyen INJI’yi de TikTok sayesinde keşfettik!

İlk başta büyük çoğunluk, inanılmaz İngilizcesi sebebiyle INJI’nın yabancı uyruklu olduğunu düşünmüştü fakat küçük bir inceleme sonucunda INJI’nin aslında Türk olduğu ortaya çıkmıştı!

Önce kısaca bir INJI’yi tanıyalım! Sahne adıyla INJI, gerçek ismiyle İnci Gürün, İstanbul doğumlu.

Lisedeyken ‘Son Ses’ isimli bir müzik yarışmasına katılan INJI, Amy Winehouse’un Valerie şarkısını seslendirdi ve daha o zaman ilgiyi üstüne toplamayı başardı. 

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde Konservatuar okuyarak tamamlayan INJI, The Wharton School’da Ekonomi okudu ve birkaç ay önce de mezun oldu!

Ardından ilk bombayı “Madeline” isimli şarkısıyla patlattı. ‘Madeline’ı paylaştıktan kısa bir süre sonra TikTok’ta binlerce kişi tarafından takip edilmeye başlayan INJI, daha sonra peş peşe çıkardığı yeni şarkılarıyla da TikTok’un gözdesi haline geldi.

Ama asıl olay “Bellydancing” şarkısının bir kesitini TikTok’ta yayınlandığında koptu! Kısacık bir sürede viral olan “Bellydancing” herkesin merakla beklediği ve tamamını dinlemek için gün saydığı bir şarkı haline geldi.

Ayrıca ‘Bellydancing’ şarkısıyla yüzlerce kişinin ‘Abi azıcık göbek atalım ya’ akımına katılmasına ve videolar çekmesine sebep oldu.

Hatta belki denk gelmişsinizdir, INJI daha “Bellydancing” yayınlanmadan önce, sevgilisine şarkısını söylettiği anlarla da epey konuşulmuştu. Sevgilisinin yakışıklılığı dillere fena düşmüştü…

?

“Bellydancing” yayınlandıktan sonra tüm gözler, TikTok severlerin ve meraklılarının zaten haberdar olduğu INJI’te iyice çevrildi!

“Bellydancing” ile son zamanların en çok dinlenen şarkıcılarından biri olmayı başaran INJI, geçtiğimiz günlerde yine gündemde sık sık konu olan rapçi Alizade ile karşılaştırılmıştı.

Bambaşka tarzlara sahip olmalarına rağmen, en çok dinlenen ve paylaşılan şarkılarda ikisinin yer alması, sosyal medya kullanıcılarını taraf seçmeye zorlamıştı.

“Bellydancing”in üzerine “Alizade vs INJI” tartışmasıyla da Twitter ahalisinin gündemine oturan INJI, bu sefer de aurasıyla çok konuşuldu ve sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü!

1. Gelin, kim INJI için ne demiş, beraber bakalım! ?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ? Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx