Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye’nin en büyük talihsizliği vizyonsuz muhalefeti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen mitinge katılıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasının satır başları şöyle:

“Sevgili Rizeliler, hemşehrilerim sizleri hürmetle selamlıyorum. Gönlümün bahçesinde daima birinci gelen Rize’yi selamlıyorum. Gözümün nuru Rize’de olmaktan büyük memnuniyet duyuyorum.

Birileri bizim ezelden ebede ulaşan kardeşliğimizi anlamıyor. Şer odaklarına karşı birlik içindeyiz. Türkiye’ye diz çöktürmeye çalışanlara karşı birlikte mücadele ediyoruz. TTürkiye’nin son 21 yılda yazdığı başarı hikayesinin kahramanı 85 milyonun her bir ferdidir.

31 Mart vurgusu

Seçime kadar kapı kapı dolaşacağız. Rize’den yine rekor bekliyorum. 31 Mart zaferimiz şimdiden hayırlı olsun.

Teröristleri Gabar’a gömdük

Teröristler bizimle baş edemedi. Bunları Gabar’a Cudi’ye gömdük. Şimdi de sınır ötesinde aynen devam ediyoruz. Türkiye’yi 10 kat büyüttük. İhracatımızı 250 milyar dolara çıkardık.

Yakın bir tarihte ikinci astronotımızı da Uzay’a göndereceğiz. Bu milete bu yakışır. Yapar mıyız, yaptık mı mesele bu. Azmettim mi yaparsan.

Şimdi biz de gayret ettik çalıştık başardık. Her alanda büyük bir gelişme içindeyiz. Bundan 15 sene önce tohumlarını attığımız projelerin meyvelerini topluyoruz.

Enflasyonun üstesinden geleceğiz

Hayat pahalılığı ve enflasyon başta olmak üzere canımızı acıtan ne varsa üstesinden geleceğiz. Bu sorunları çözecek olan yine biziz.

CHP’de gelen gideni aratıyor

Muhalefet anlayışı öyle berbat ki. Kendi içlerinde nasıl birbirine düştüklerini görüyorsunuz dimi. Türkiye’nin en büyük talihsizliği vizyonsuz muhalefete sahip olmasıdır. CHP’nin başını çektiği muhalefette köklü değişim yaşanmadı. Genel başkan koltuğunu değiştirdiler, çıtayı iyice aşağı çektiler. CHP’de gelen gideni aratıyor.

Kılıçdaroğlu’nu iç darbeyle devirdiler

Bay Kemal güya 13.cumhurbaşkanı olacaktı. Aynı vefasızlığı masada beraber oturdukları diğer ortakları sergiledi. Kılıçdaroğlu’nu iç darbeyle devirdiler.

43 gün boyunca durmak yok yola devam

Biz çıktığımız yolda aynen yürüyoruz. Hayal kırıklığını CHP’ye oy veren kardeşlerimiz yaşadı. 43 gün boyunca durmak yok yola devam. CHP’ye oy veren kardeşlerime sesleniyorum, çaresiz değilsiniz.

Ayrıntılar geliyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx