Boyner’e ‘Anchor Mağaza’ ödülü 

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin (AYD) Akademetre iş birliğiyle bu yıl 14’üncüsünü düzenlediği ‘AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları’ araştırması sonuçlandı. 25 ilde 2 bin 400 kişi ile yüz yüze görüşme metoduyla gerçekleştirilen araştırmada Boyner, ‘Anchor Mağaza’ ödülünün sahibi oldu.

AVM yoğunluğu olan 25 farklı ilde 2 bin 400 kişi ile yüz yüze görüşme metoduyla gerçekleştirilen araştırmada Boyner, ziyaretçiler için bir cazibe merkezi görevini görerek bulunduğu lokasyonları değerli hale getiren mağaza anlamında kullanılan ‘Anchor Mağaza’ kategorisinin en beğenilen markası oldu.

‘HİKAYELER YARATAN, DENEYİM ODAKLI MAĞAZACILIK ANLAYIŞIMIZ DEVAM EDECEK’

Müşterilerine hayatın içinden ve deneyim odaklı alanlar yaratarak bir yaşam tarzı sunduklarını belirten Boyner Büyük Mağazacılık Kurumsal Gelişim ve Yatırımlar Genel Müdür Yardımcısı Filiz Bayrak, “Alışveriş merkezlerinde en beğenilen ve tercih edilen ‘Anchor Mağaza’ ödülünü almak bizim için büyük bir mutluluk. Böyle bir ödülün tüm Türkiye çapında, tüketicilere sorularak yapılan bir araştırma ile gelmesi bizleri daha da mutlu etti. Bizi bu ödüle layık görenlere, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’ne ve Akademetre’ye çok teşekkür ediyoruz. AVM’lerin ziyaretçi sayısını artıran markalar için kullanılan ‘Anchor’ kavramı tam da Boyner’i tanımlıyor. Çünkü içinden yaşam geçen mağazalarımızla bulunduğumuz her lokasyonun ruhunu iyi anlıyor ve her müşterimizin kendi hikayesini yaratmasını sağlayacak deneyimler tasarlıyoruz. Müşterilerimizi yakından tanımak ve beklentilerini doğru gözlemlemek bizim en hassas olduğumuz konular arasında. Hikayeler yaratan, deneyim yaşatan mağazacılık anlayışımızla dokunduğumuz herkesin hayatına değer katmaya, en iyi deneyimi sunmaya devam edeceğiz. Bu ödülü almamızda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum” dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx