Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu’ndan kızları Zeynep’le yeni pozlar

Oyuncu Taner Ölmez, meslektaşı Ece Çeşmioğlu ile Haziran 2021’de Kemerburgaz’da düzenlenen törenle nikâh masasına oturmuştu. Çiftin nikah şahitliklerini, Erkan Avcı ve ikilinin yakın arkadaşları yapmıştı.

Düğün öncesi muhabirlerle sohbet eden çiftten Ölmez, Ece Çeşmioğlu’nu gelinlik içinde ilk kez gördüğünü belirterek “Ben de Ece’yi gelinlik içinde ilk kez gördüm, çok heyecanlıyım” ifadelerini kullanmıştı. Heyecanlı halleri ile dikkat çeken Çeşmioğlu ise “Heyecandan ayakkabımın altına isim yazmadım, ben gidip hemen isimleri yazayım” demişti.

KIZLARINA KAVUŞTULAR

Mutlu bir evlilik sürdüren ve ilk bebeklerini bekleyen çift, geçtiğimiz mart ayında Zeynep adını verdikleri kızlarına kavuşmuştu. Anne-baba olma sevincini yaşayan ünlü çiftin bebeği, Altunizade’de özel bir hastanede dünyaya gelmişti.

İlerleyen saatlerde hastane kapısında muhabirlerin sorularını yanıtlayan Ölmez, “Aşırı mutluyum, kucağıma ilk aldığımda çok heyecanlandım” diye konuşmuştu.

Kızlarının sağlık durumu hakkında da konuşan başarılı oyuncu, “Zeynep 3 kilo 400 gram ve uzun boylu olarak doğdu. Eşimin de kızımızın da sağlık durumu çok iyi” ifadelerini kullanmıştı.

“UMARIM SİZİN DE KIZINIZ OLUR”

Mutluluğu gözlerinden okunan Taner Ölmez, “Tarifi edilemez bir mutluluk yaşadım. Ailemizde çok erkek vardı, resmen dua ettim, kız çocuğunu çağırdım adeta. Umarım sizin de kız çocuğunuz olur” şeklinde konuşmuştu.

“AĞLAMAMAK İÇİN DİRENDİM AMA DAYANAMADIM”

Ölmez, muhabirlerin “Doğum anında eşinizi yalnız bırakmamışsınız. Nasıl bir duyguydu?” sorusuna, “Doğuma girdim, kızımın kafasını ilk gördüğümde resmen gözyaşlarıma hakim olamadım. Ağlamamak için direndim ama daha fazla dayanamadım. Hatta ilk temasımız da oldu kızım ile, yukarıda da ilk kez ben üstünü değiştirdim” cevabını vermişti.

23 Nisan’da kızı Zeynep’le yatakta uzanırken çekilen bir fotoğrafını ilk kez takipçileriyle paylaşan Taner Ölmez, bebeğinin yüzünü göstermemişti.

HAVUZ BAŞINDA POZ VERDİ

Gözlerden uzak bir yaşam süren Taner Ölmez ile Ece Çeşmioğlu, havaların ısınmasıyla soluğu tatilde aldı. Minik kızıyla havuz başında poz veren yakışıklı oyuncu, siyah beyaz olarak yayınladığı kareye “Zeyno’m” notunu düştü.

Sosyal medya hesabında 2.1 milyon takipçisi bulunan 35 yaşındaki ünlü ismin paylaşımına çok sayıda beğeni ve binlerce ‘maşallah’ yorumu geldi.

31 yaşındaki Ece Çeşmioğlu ise bebeğiyle verdiği poza kalp çizerek, Nil Karaibrahimgil’in ‘Resmen Aşığım’ adlı şarkısını ekledi.

DOĞUM FOTOĞRAFLARINI YAYINLADI

Öte yandan Çeşmioğlu’nun doktoru Furkan Kayabaşoğlu, Zeynep’in dünyaya gelmesinden kısa bir süre sonra Instagram hesabından doğum fotoğraflarını paylaşmıştı.

Doğum sürecini anlatan Kayabaşoğlu, paylaşımında; “Hamileliğin ilk başında telefonda tanışmıştık Ece ile. Geceye yakın bir saatte, benzin istasyonundaydım. Heyecanıyla, samimiyetiyle daha yüz yüze tanışmadan hissetmiştim ki harika bir dokuz ay bekliyordu bizi. Her şey gayet yolunda gitti, biz hep iyiyi, hep güzeli konuştuk ve sağlıkla kavuştuk Zeynep Bebeğimize. Sevgili Taner memlekette doktor olarak benden daha fazla tanınıyor orası kesin. Ama gerçek bir ameliyathanede ilk defa bulundu. Ve asıl mucizenin doktor değil ‘baba olmak’ olduğu gerçeği ile tanışmış oldu. Bu güzel meslek sayesinde iki güzel dost daha girdi hayatıma. Bir de çitlembik bir melek” ifadelerini kullanmıştı.

Duygusal anların yaşandığı fotoğraflarda, oyuncu Taner Ölmez’in gözyaşlarını tutamaması dikkatlerden kaçmamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.