Survivor Ogeday’dan ‘babası kayboldu’ haberlerine açıklama

Burhaniye’nin Pelitköy Mahallesi’nde oturan İsmail Nayman, evvelki gün saat 06.30 sıralarında balık tutmak için lastik botla denize açıldı. Nayman’ın içinde bulunduğu bot, saat 07.00 sıralarında, şiddetli rüzgarın tesiriyle alabora oldu. Nayman denizde kaybolurken, kıyıda bulunan ve durumu gören vatandaşlar Kıyı Güvenlik Komutanlığı’na haber verdi.

İhbar üzerine bölgeye Kıyı Güvenlik Komutanlığı’na bağlı 2 gemi, 2 denetim botu, 4 dalgıç, 1 helikopter ve sıhhat takımı sevk edildi. Nayman’ın bulunması için havadan ve karadan arama- kurtarma çalışması başlatıldı.

Ancak, 2 gün boyunca Nayman’a ulaşılamadı. Havanın kararmasıyla orta verilen arama- kurtarma çalışmalarına bugün günün birinci ışıklarıyla 3’ncü günde de devam edildi. Geniş bir alanda yapılan çalışmalara karşın Nayman’a bugün de ulaşılamadı. Arama- kurtarma çalışmalarına havanın karmasıyla birlikte yalnızca büyük gemilerle gece de devam edileceği bildirildi.

Nayman’ın, Survivor’da yarışan Ogeday Girişken’in babası olduğu haberleri yayılırken, genç isim bir paylaşımda daha bulunarak, kayıp kişinin arkadaşının babası olduğunu lisana getirdi.

Ogeday’ın paylaşımı şöyle:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.