Gönül Dağı’ndan ayrılan oyuncu geri döndü! Seyirciye büyük aykırı köşe…

“Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış hikayelerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı, üçüncü dönemi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

İlk iki döneminde fırtına üzere esen ve reyting rekorları kıran dizi, sevecen bir kasabada yaşayan sıcakkanlı ve sevecen Anadolu beşerinin hikayesini anlatıyor.

Nazlı Pınar Kaya, Berk Atan, Ferdi Sancar, Semir Ertürk, Cahit Süvarioğlu ve Hazal Çağlar’ın başrolünde yer aldığı dizi, her kısmında farklı bir mevzuyu ekrana taşıdı.

Dilek’e hayat veren Gülsim Ali’nin projeden ayrılması herkesi üzerken, dönem finali heyecan dolu anlara sahne oldu.

Dilek’in akabinde Taner’i canlandıran Berk Atan’ın yeni partneri merak edilirken, asıl karşıt köşe Eser Eyüboğlu’ndan geldi.

Başarılı ismin yeni dönemde Selami Ferses’e veda ettiği ve dizide yer almayacağı tez edildi.

Konuya dair toplumsal medya hesabından açıklama yapan baaşrılı oyuncu, hayranlarının yüreğine su serpti.

Eser Eyüboğlu “Buradayım” dedi

Geçtiğimiz günlerde Selami Ferses karakterine hayat veren Eser Eyüboğlu’nun diziden ayrıldığı duyurulmuştu. Ünlü oyuncunun toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşım ise herkesi şaşırttı.

Eser Eyüboğlu Instagram hesabından, “Gönül Dağı’nı özleyenler ellerini kaldırsın! Yeni dönemde görüşmek üzere…” formunda bir paylaşım yaptı.

“Sensiz olmaz..”

Başarılı ismin bu paylaşımı hayranlarını sevindirdi. Gülsim Ali’den sonra diziden öteki ayrılık yaşanmasını istemeyenler, toplumsal medyadaki bu gönderiye kayıtsız kalmadı.

Eyüboğlu’nun hayranları gönderinin altına, “Aman abi bizi kokrttun” , “Sakın diziden ayrılma” , “Sensiz olmaz” şeklinde yorumlar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.