Galatasaray’da Mauro Icardi’nin alternatifi Umut Bozok!

Galatasaray’da idare, forvet arayışlarını sürdürüyor. Bafetimbi Gomis ile yolların ayrılma ihtimaline karşı takımına bir yerli bir de yabancı olmak üzere iki forvet katmayı düşünen Galatasaray, Fransız golcünün sürpriz performansıyla bu niyetinden vazgeçti. Bu gelişmeler sonrası takımına 1 golcü katmak isteyen sarı-kırmızılı idarenin amacında Mauro Icardi var.

GALATASARAY’IN KASASINDAN 3 MİLYON EURO ÇIKACAK

Hürriyet’in haberine nazaran; PSG tarafından takımda düşünülmeyen Arjantinli golcü için Galatasaray, 3 hafta evvel Fransız takıma bedelsiz kiralama ve 8.2 milyon Euro’luk maaşının 2.5 milyon Euro’sunu karşılayabileceklerini belirten bir teklifte bulundu. Sarı-kırmızılılar, teklifi değiştirmezken Arjantinli golcüye verilecek 2.5 milyon Euro maaşı 3 milyon Euro düzeyine çekti. Icardi’nin menajeri ve birebir vakitte eşi de olan Wanda Nara geçen hafta Galatasaray’ın teklifini kıymetlendirmek için İstanbul’a geldi. Wanda Nara, İstanbul’a hayran kalırken şimdi kararını vermedi.

UMUT BOZOK FİYATINDA FEDAKARLIK YAPTI

Avrupa’da transfer tahtasının kapanacağı 31 Ağustos’a kadar Mauro Icardi, İtalya ve İngiltere’den istediği teklifleri alamazsa Wanda Nara’nın da onayıyla Galatasaray Icardi için büyük bir opsiyon olacak. Sarı-kırmızılılar Icardi’den haber beklerken uzun vakittir da transfer gündeminde olan Umut Bozok‘u hazırda bekletiyor. Galatasaraylı yöneticiler, Lorient forması giyen Umut Bozok transferini bitirme basamağına getirdi. Daha evvel 17 milyon Euro teklif edilen Muhteşem Lig’in son gol hükümdarı, istediği fiyatı 22 milyon TL düzeyine düşürdü. Şayet Icardi transferi gerçekleşmezse sarı-kırmızılıların Umut Bozok’a imza attırması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.