Ethereum ağı, günlük 70.000’den fazla yeni adres ekliyor!

Ethereum ( ETH ), merakla beklenen Merge yükseltmesine hazırlanırken, blok zinciri güncellemesinin varlık için bir yükseliş hissi olarak görüldüğünü göz önünde bulundurarak, ağ önemli faaliyetler kaydetmeye devam ediyor. Bu satırda, yeni oluşturulan Ethereum benzersiz adreslerinin sayısı 15 Eylül etkinliğinden önce artıyor.

Ethereum ağı, günlük 70.000’den fazla yeni adres ekliyor!

2 Eylül itibariyle, Ethereum ağı 204.571.827 benzersiz adrese sahipti ve 2 Ağustos’ta kaydedilen 202.361,298 adresten 2.210.529 adreslik bir büyümeyi temsil ediyor.

Ethereum benzersiz adresler tablosu. Kaynak: Etherscan

Eklenen adreslerin mutlaka aktif olduklarını veya ağa katılan benzersiz kişi sayısını göstermediğini belirtmekte fayda var. Bireysel yatırımcılar bazen farklı Ethereum cüzdanlarında ikiden fazla adrese sahip olabilir.

Yatırımcılar Ethereum rallisini bekliyor

Kripto piyasası şu anda büyük satışlar yaşasa da, Ethereum adres büyümesi kısmen ağı bir Proof-of-Stake ( PoS ) blok zincirine geçirecek olan Merge yükseltmesine bağlanabilir.

Yeni adres sahiplerinin olası bir ralli beklentisiyle piyasa değeri ile ikinci sıradaki kripto para birimini ele geçirmeye çalıştıkları varsayılabilir. Özellikle, durgun piyasa, dahil olmak için mükemmel bir fırsat haline getiriyor.

Bu durumda, Ethereum yakın zamanda yükseltme beklentisiyle toparlanma belirtileri gösterdi ve kısmen güncellemenin duyurusunu takiben Ağustos ayında daha geniş bir kısa vadeli pazar rallisine yol açtı.

Benzer şekilde, blockchain analiz platformu Santiment, tüccarların ETH’yi Haziran 2021’den bu yana en yüksek oranda kısalttığını belirterek, olası bir Ethereum rallisinin ipuçları ortaya çıktı.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.