Dursun Özbek, Galatasaray Adası’nda üyelerle bir ortaya geldi

Galatasaray Kulübü Lideri Dursun Özbek, bir müddettir kullanılamayan ve hukuksal sorunların aşılmasıyla yenileme çalışmaları başlatılan Galatasaray Adası’nda kulüp üyeleriyle bir ortaya geldi.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamaya nazaran, lider Dursun Özbek, ikinci lider Metin Öztürk, lider yardımcısı Niyazi Yelkencioğlu, yöneticiler Eray Yazgan, Levent Yaz, İstek Morova, Bora İsmail Bahçetepe, eski divan heyeti lideri İrfan Aktar ile birtakım kulüp üyeleri, onarımı devam eden Galatasaray Adası’nı ziyaret etti.

Ziyaretin akabinde Dursun Özbek, Metin Öztürk, Niyazi Yelkencioğlu ve idare heyeti sözcüsü İstek Morova, çalışmalarla ilgili GSTV’ye açıklamalarda bulundu.

“Galatasaraylılara güzel olsun”

Başkan Özbek, adanın geri alınmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, “Buradaki yenileme çalışmaları idare şurasının hazırladığı bir bütçeyle yapılıyor. Hasebiyle Galatasaray Kulübüne rastgele bir yük getirmemeye çalışıyoruz. 1-2 hafta sonra burada daha farklı bir manzara olacağını düşünüyorum. Galatasaraylılara iyi olsun. İnşallah eski günleri burada yad edeceğiz daima birlikte.” diye konuştu.

“Çifte bayram yapacağız”

Galatasaray Adası’nın ağustos sonunda üyelerin kullanımına açılacağını söyleyen Metin Öztürk ise “Önümüz bayram. Demek ki biz bayramdan sonra ikili bayram yapacağız. Sanıyorum ağustos sonuna üyelerimizin kullanımına açılacak.” sözlerini kullandı.

“Eski memnun günlerimize kavuşacağız”

Çok heyecanlı olduklarını aktaran Niyazi Yelkencioğlu da “Nostaljik günler aklımıza geliyor. Çok keyifli günlerimiz geçmişti. İnşallah aynılarını tekrar geçireceğiz. Ağustos sonu, eylül başında en azından yüzme havuzu kullanılacak formda açmayı düşünüyoruz. İlerleyen vakitte da toplumsal tesis olarak üyelerimizin kullanabileceği bir tesis olacak. Eski memnun günlerimize kavuşacağız.” değerlendirmesinde bulundu.

Rıza Morova ise çalışmaların güzel gittiğini belirterek, “Bu iş, hepimizin ortak bir emeli. Galatasaray topluluğu için bir sembolümüz. İnşallah dediğimizi başaracağız. Herkesin takviyesi çok değerli bu mevzuda. Lütfen bize inansınlar, burayı yapacağız ve ileride çok hoş vakitler geçireceğiz.” formunda konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.