Bayern Münih, Sadio Mane transferini resmen açıkladı

Bayern Münih, uzun müddettir uğraş verdiği Liverpool’dan Sadio Mane transferini bitirdi. Alman devi, Sadio Mane ile 2025’e kadar kontrat imzalandığını resmen açıkladı.

Transfer sonrası açıklamalarda bulunan Sadio Mane, “Sonunda Münih’te Bayern’in oyuncusu olarak bulunmaktan çok memnunum. Çok görüşme gerçekleştirdik. Bu büyük kulübün ilgisini en başından beri hissettim. Yani en başından beri aklımda hiçbir kuşku yoktu. Bu meydan okuma için hakikat vakitti. Bu kulüple memleketler arası alanda da çok şey başarmak istiyorum. Salzburg dönemimde çok sayıda Bayern maçını takip etmiştim. Bu kulübü çok seviyorum” sözlerini kullandı.

“Bayern’e kazandırdığımız için çok mutluyuz”

Bayern’in CEO’su Oliver Kahn ise, “Sadio Mane’yi Bayern’e kazandırdığımız için çok memnunuz. Uzun yıllardır sergilediği fevkalâde performansları ve memleketler arası seviyedeki büyük muvaffakiyetleri ile dünyada çok az bulunacak bir oyuncu olduğunu göstermişti. Sadio Mane’nin önümüzdeki yıllarda harika oyun biçimiyle taraftarlarımıza büyük keyif vereceğine inanıyoruz. Hırslı ve daha çok kupa kazanmak ismine istekli. Onun üzere oyuncularla Bayern için tüm büyük amaçlar mümkün” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.